0 0,00 €
 

Atramentová vs. laserová tlačiareň - akú zvoliť?

Pomohol vám článok?

Aký je rozdiel medzi atramentovou a laserovou tlačiarňou a ich výhody a nevýhody sme zhrnuli v článku Atramentová vs. laserová tlačiareň – ktorá je tá pravá? V tomto článku si povieme pre akú technológiu tlače sa rozhodnúť.

 

Akú technológiu teda zvoliť?

 Tu Vám poradíme aby ste si určili hlavné parametre pre výber tlačiarne. 

 

Občasná tlač.

Ak potrebujete sem-tam vytlačiť nejaký text alebo obrázok a nechcete investovať do drahého zariadenia, kúpte si atramentovú tlačiareň. Cena tlače bude síce vyššia, no utešiť vás môže nízka cena tlačiarne.

 

Občasná tlač, skenovanie, kopírovanie.

Potrebujete nielen tlačiť, ale aj kopírovať či skenovať dokumenty do formátu A4? Vyberte si multifunkčné zariadenie, ktoré má v sebe tlačiareň, kopírku aj skener. Rozlíšenie týchto zariadení je už na vysokej úrovni, sú teda vhodné aj na tlač fotografií.

 

Častá tlač dokumentov.

V prípade, že potrebujete tlačiť dokumenty ako sú účtovné doklady, maily, cestovné lístky a podobne, a postačí vám aj čiernobiele prevedenie, odporúčame vám laserovú monochromatickú tlačiareň. Tlačí rýchlo, náklady sú veľmi priaznivé (obzvlášť pri použití našich kompatibilných tonerov) a kvalita tlače postačujúca. Ceny laserových tlačiarní sa začínajú už na 45 eurách.

 

Častá čiernobiela alebo farebná tlač, skenovanie, kopírovanie.

Tlačíte často, a potrebujete kvalitné farebné materiály, možno aj na komerčné využitie. Skener aj kopírku takisto využívate – tu je voľba jasná – multifunkčné farebné laserové zariadenie.

 

Pevne veríme, že teraz už viete, ktorá tlačiareň je pre Vaše potreby tá pravá. Pokiaľ si však stále nie ste istý, obraťte sa na nás. My Vám poradíme odborne, ľudsky a samozrejme zadarmo. Tešíme sa na Vaše otázky! 

 

 

V pravom dolnom rohu obrazovky Vášho počítača môžete napísať paní Eve. Pokiaľ radšej telefonujete alebo píšete e-maily,  vyberte si na stránke kontaktov, ako sa s nami spojíte.