CMYK sada Lexmark (C540H1KG/ C540H1CG/ C540H1MG/ C540H1YG) + kancelársky papier A4 ZADARMO - kompatibilný
FarbaCMYK
Do tlačiarneLexmark
Kapacita-
Zárukadoživotná
Nákupom získate 206 bodov. Nakupujte u nás a za odmenu vymeňte body za peniaze, napr. 100 bodov = zľava 2€ !
Vernostné body206 Overená kvalita
Nový otestovaný produkt
Možnosť vrátenia prázdnych kaziet
Úspora až 75% tlačových nákladov
100% kompatibilita s vašou tlačiarňou
Overiť dostupnosť
205,95 €
167,44 € bez DPH
Kúpte viac a ušetríte!
10 ks a viac 185,35 € / ks
5 - 9 ks 195,65 € / ks
3 - 4 ks 199,77 € / ks
1 ks
205,95 € / ks
Sada kompatibilných laserových tonerov s kvalitou tlače na úrovni originálnych náplní. Výrobca náplni má 10 ročnú tradíciu a skúsenosti s výrobou tonerov na svetovej úrovni s certifikátmi kvality STMC, ISO 9001 (Quality Management System) a ISO 14001 (Enviromental Management System). Naše tonery sú ideálna náhrada originálnych náplni pri úspore až 75% z ceny.
Kapacita tonera: 2 500 (3 x 2 000) strán pri 5% pokrytí.
Zobraziť popis
Kapacita tonera: 2 500 (3 x 2 000) strán pri 5% pokrytí.
Zobraziť popis
Náplň vhodná pre tlačiarne:
![]() Doprava a platba
|
Certifikáty kvality našich tonerov a náplní:
Výrobca náplni má 10 ročnú tradíciu a skúsenosti s výrobou tonerov na svetovej úrovni s certifikátmi kvality STMC, ISO 9001 (Quality Management System) a ISO 14001 (Enviromental Management System).
Overený zákazník:
Rýchlosť dodania.
Overený zákazník:
Príjemná komunikácia, hľadali spôsob ako mi pomôcť vyriešiť situáciu
Overený zákazník:
Tovar mi bol doručený do 24 hodín
Overený zákazník:
Skvelý prístup, ihneď odoslané- na druhý deň u mňa. Obchod odporúčam ako jeden z mála na Slovensku s takým prístupom. Ste TOP, ďakujem za super spoluprácu!
Overený zákazník:
Dobrý výber, rýchle doručenie
Overený zákazník:
Všetko OK. Ako vždy.
Overený zákazník:
Komunikácia slušná, dodanie tovaru načas a rýchlo, Obchod ma telefonicky kontaktoval kvôli zmene tovaru, s čím som súhlasila. Ponúknutý cartridge bol lacnejší, ako som zaplatila, sľúbenych 10 € som doteraz nedostala, Po vybratí cartridge z obalu vytiekla farba, zaplnila mi ruky.
Overený zákazník:
Dobrá komunikácia, rýchle dodanie
Overený zákazník:
Všetko dobre dopadlo.
Overený zákazník:
Som spokojný.
Overený zákazník:
Nakupujem stále u nich a som nad mieru spokojná. Vybrala som zlý toner do tlačiarne a bez problémov my ho zreklamovali.
Overený zákazník:
Rýchle dodanie